Po prostu zarabiaj!

Powiadomienia o nowych ofertach, które pojawiają się we wspieranych przez nas serwisach to nie tylko sposób na oszczędzanie pieniędzy. Umiejętnie wykorzystanie możliwości naszych usług może pozwlolić Ci na dodatkowy zarobek.


Nie musisz siedzieć non-stop przy komputerze

Czy sytuacja, w której szukasz jakiegoś rzadko wystawianego na aukcje internetowe przedmiotu i ciągle odświeżasz bez efektu listę kategorii oraz wyszukiwarkę nie brzmi znajomo? Zakończone aukcje, które zostały przez Ciebie przeoczone tylko podnoszą Ci ciśnienie? A może wielokrotnie zdarzyło Ci się kupić towar po cenie znacznie wyższej niż jego wartość, bo akurat dostępna była tylko jedna oferta, a Ty nie miałeś czasu co chwilę odświeżać strony? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, to rozwiązaniem twoch problemów będzie skorzystanie z naszych usług.


My będziemy klikać F5 za ciebie

Nie dosłownie... ale nie przeoczysz już żadnej oferty, wyszukamy je za Ciebie i powiadomimy Cię mailem. W dobie smartfonów i wszechobecnego dostępu do Internetu jesteś w stanie błyskawicznie ocenić ofertę i dokonać zakupu.


Masz wszystko pod kontrolą

Dokładnie wiesz jakie oferty pojawiły się ostatnio, nie musisz filtrować starych ofert, ani tych mało interesujących. Oszczędzasz czas i pieniądze.