Jak to działa?

Zarejestruj się w naszym serwisie!

Wysyłanie powiadomień o ofertach spełniających Twoje kryteria dostępne jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Skorzystaj z formularza rejestracji, by założyć konto i zacząć otrzymywać powiadomienia. Rejestracja i wypróbowanie serwisu nic nie kosztuje.


Stwórz odpowiednie zapytania

Bazując na naszym doświadczeniu, udało nam się stworzyć system powiadomień o nowych ofertach, w którym użytkownicy mogą bardzo dokładnie sprecyzować kryteria wyszukiwania interesujących ich towarów.Dobierz kryteria wyszukiwania

Oprócz podstawowych paremetrów aukcji (frazy występującej w tytule, ceny wysyłki, Standardu Allegro, ceny wywoławczej i "kup teraz") system zaawansowanych zapytań Allegro pozwala określić parametry aukcji, które wystawiający aukcję może określić jedynie dla kategorii, w której wystawia towar.

Dzięki takiej możliwości użytkownicy naszego serwisu mogą z dużą dozą prawdopodobieńśtwa odrzucić oferty, które ich nie interesują skupiając się jedynie na tych wartościowych. Poniżej przykład wyboru kilku zaawansowanych parametrów aukcji dla kategorii Laptopy:


Wykorzystaj okazję!

Stworzyłeś już swoje zapytania? To wszystko! Teraz wystarczy tylko czekać na pojawiające się w twojej skrzynce poczty elektronicznej powiadomienia. Teraz już Ty decydujesz, czy skorzystasz ze znalezionych przez nas ofert. Życzymy udanych zakupów!